NRD Systems

NRD Systems, UAB

JAVA PROGRAMUOTOJAS

Atlyginimas atskaičius mokesčius1500―2000 €
Skelbimas galioja iki:2020-02-25
Darbo pobūdis:NRD Systems komanda daugiau nei 20 metų sėkmingai dirba informacinių sistemų kūrimo, vystymo srityse.

Šiuo metu mes ieškome JAVA programuotojo Vilniuje arba Kaune.

Prisijunk prie mūsų!

Pagrindinės Tavo funkcijos bus:

  • Programavimas JAVA technologija
  • Dalyvavimas įdomiuose sistemų kūrimo projektuose Lietuvoje ir užsienio šalyse, atliekant programuotojo funkcijas.

Reikalavimai darbuotojui:
  • Turi aukštąjį išsilavinimą IT arba matematikos srityje
  • Turi ne mažiau 3 metų programavimo JAVA technologijomis patirties
  • Išmanai back-end ir front-end aplikacijų kūrimo specifikas
  • Turi žinių ir patirties objektinio programavimo metodologijoje
  • Esi dirbęs su JAVA EE: JSF, JPA, EJB
  • Kūrei informacinių sistemų Oracle duomenų bazių pagrindus
  • Turi Linux, Maven, Git, Continuous Integration technologijų pagrindus
  • Gerai kalbi bei rašai lietuvių ir anglų kalbomis
  • Gebi planuoti, valdyti sudėtingas sritis ir uždavinius
  • Puikiai dirbi tiek komandoje, tiek savarankiškai.
Įmonė siūlo:
  • Talentingą, motyvuotą, draugišką profesionalių kolegų aplinką
  • Įmonės kultūrą, kuri užtikrina profesinio tobulėjimo ir savirealizacijos galimybes
  • Lanksčias darbo valandas
  • Modernią įmonės aplinką Vilniuje arba Kaune
  • Papildomą sveikatos draudimą (priklausomai nuo išdirbto stažo metų) ir galimybę nuolat kelti savo kvalifikaciją (konferencijos, mokymai ir t.t.)
  • Dalyvavimą smagiuose įmonės renginiuose, kurių tikrai nepamirši: vasaros šventės, Kalėdiniai festivaliai, penktadienio pusryčiai ir t.t..

Kontaktinis telefonas: 861596908
NRD Systems http://www.nrd.lt

UAB NRD Systems jau 20 metų sėkmingai vykdo veiklą Lietuvos bei pasaulio rinkose. Specializuojamės valstybinių registrų, e. valdžios sprendimų kūrime, su dideliu užsidegimu ir atsakomybe nešdami inovacijas į viešojo sektoriaus IT ūkį. Per visą veiklos laikotarpį paslaugas teikėme 38 pasaulio šalyse įvairiuose žemynuose. Dažnai įgyvendiname ne tik IT projektus, bet kartu ir teisines bei institucines transformacijas kartu su klientais ir kitais mūsų įmonių grupės ekspertais.

Jeigu siekiate profesinių iššūkių, jeigu Jums svarbu būti stiprios komandos dalimi – prisijunkite prie mūsų. Visada esame atviri iniciatyviems profesionalams!
Daugiau darbo skelbimų >>
Šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi 2020-02-25 Daugiau darbo skelbimų >
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...