„Docinta“

„Docinta“, UAB

Ieškome lektoriaus vesti mokymus apskaitos programa „Centas“

Skelbimas galioja iki:2019-08-31
Įmonės veiklos sritis:Paslaugos
Darbo pobūdis:UAB „Docinta“ ieško LEKTORIAUS Kaune vesti mokymus apskaitos programa „CENTAS“

Darbo pobūdis:
•Papildomas darbas vakarais arba savaitgaliais;
•Mokymų medžiagos išdėstymas;
•Praktinis mokymų dalyvių konsultavimas.

Mes siūlome:
•Sutartinį atlyginimą, priklausomai nuo grupių dydžio;
•Draugišką kolektyvą.

Reikalavimai kandidatams:
•Puiki lietuvių kalba;
•Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
•Praktinė patirtis apskaitos ir mokesčių srityse;
•Išmanyti apskaitos programą CENTAS;
•Kūrybiškumas;
•Iniciatyvumas.

Privalumas:
•Turėti individualios veiklos pažymą.

Gyvenimo aprašymus ir motyvacinius laiškus siųsti el. paštu ***

Kontaktinis telefonas: 862059147
„Docinta“ http://www.docinta.lt

Buhalterinės apskaitos tvarkymo paslaugas teikianti įmonė.
Daugiau darbo skelbimų >>
Šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi 2019-08-31 Daugiau darbo skelbimų >
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...