Amber team

Amber team, UAB

IEŠKOME KLIENTŲ APTARNAVIMO VADYBININKŲ (-IŲ) TELEFONU (LATVIŲ KALBA)

Atlyginimas atskaičius mokesčius250 €
Skelbimas galioja iki:2017-12-17
Įmonės veiklos sritis:Paslaugos
Darbo pobūdis:Ieškome klientų aptarnavimo vadybininkų LATVIŲ  KALBA. Darbas būtų iš namų.

- Darbas namuose, gyvenamoji vieta nesvarbi.
- Dirbtumėte telefonu su verslo klientais atstovautumėte įvairaus profilio verslo įmones. Būtina GERA LATVIŲ kalba.
- Organizuotumėte susitikimus su verslo įmonėmis bei siųstumėte komercinius pasiūlymus elektroniniu paštu.

Dėl platesnės informacijos kreipkitės telefonu: 869681108
Reikalavimai darbuotojui:- mokėti TIKRAI GERAI kalbėti LATVIŲ kalba (žinios daugiau nei vidutinės);
- darbo kompiuteriu įgūdžiai;
- komunikabilumas;
-turėti namuose internetą ir kompiuterį (netinka mobilus internetas).
Įmonė siūlo:
- darbą namuose;
- terminuotą darbo sutartį;
- darbas būtų 3 - 4 savaitėms;
Kontaktinis telefonas: +370 69681108
Amber team http://www.amberstaff.com

Amber Staff sudaro profesionalų komanda, kurios pagrindinė užduotis yra padėti didinti Jūsų verslo efektyvumą sukuriant lanksčius personalo sprendimus.
Mūsų siūlomi personalo sprendimai suteiks Jūsų verslui lankstumo sparčiai kintant situacijai rinkoje ir padės surasti bei atrinkti skirtingų profilių specialistus Jūsų įmonei.
Daugiau darbo skelbimų rasite: https://www.facebook.com/Amberstaffdarbas
Daugiau darbo skelbimų >>
Šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi 2017-12-17 Daugiau darbo skelbimų >
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...