Jauna Reklama

Jauna Reklama, IĮ

Ieškomas WEB-php middle/senior full stack programuotojas

Atlyginimas atskaičius mokesčiusNuo 700 €
Skelbimas galioja iki:2020-03-31
Įmonės veiklos sritis:IT
Darbo pobūdis:Interneto svetainių ir elektroninių parduotuvių kūrimas.
Reikalavimai darbuotojui:Noras dirbti ir tobulėti svetainių, elektroninių parduotuvių kūrimo srityje.Ieškome tokių komandos narių, kurie savo darbu norėtų stipriai prisidėti prie įmonės augimo bei vystymosi, būtų užsispyrę, lojalūs. Pasižymėtų analitiniu mąstymu ir mėgautųsi tuo ką daro!

  • puikus HTML5/CSS3/JavaScript bei jQuery išmanymas;
  • vidutinis/pažengęs programuotojas;
  • PHP5 objektinio programavimo išmanymas;
  • geras MySQL išmanymas;
  • būtina pateikti savo darbų pavydžius;
  • noras tobulėti savo srityje, ieškoti ir pritaikyti naujas technologijas projektuose.
  • BŪTINA gerai išmanyti nors vieną open source TVS. El.parduotuvėms: Open Cart, Presta Shop ar kitą. Taip pat WordPress svetainėms.

Privalumai:

Įmonė siūlo:
  • puikias tobulėjimo galimybes;
  • malonią darbo aplinką;
  • draugišką darbo kolektyvą;
  • Lankstų darbo grafiką;
  • Patrauklų, laiku mokamą atlyginimą + priedai nuo rezultatų;
Daugiau apie mūsų kompaniją galite sužinoti adresu:
www.jaunareklama.lt

Savo gyvenimo aprašymą (CV) prašom siųskite elektroniniu paštu darbas(eta)jaunareklama.lt

Dėl platesnės informacijos galite kreiptis žemiau pateiktais rekvizitais:

Donatas Lesauskas
"Jauna Reklama"
Mob.tel. +370 686 79188
El.paštas : darbas(eta)jaunareklama.lt

Kontaktinis telefonas: +370 686 79188
Jauna Reklama http://www.jaunareklama.lt

Įvairaus sudėtingumo web projektų kūrimas ir priežiūra
Daugiau darbo skelbimų >>
Šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi 2020-03-31 Daugiau darbo skelbimų >
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...