Gamybos darbuotojas

Atlyginimas atskaičius mokesčius550―600 €
Skelbimas galioja iki:2019-12-20
Įmonės veiklos sritis:Gamyba
Darbo pobūdis:Darbo pobūdis: Filtravimo elementų gamyba; įvairios nesudėtingos operacijos, susijusios su gaminio sudedamųjų detalių gamyba,  kruopštus gaminio komponentų surinkimas, gatavos produkcijos pakavimas, krovos darbai.
Reikalavimai: Ieškome darbštaus, mėgstančio kruopštų darbą, greitos orientacijos, be žalingų įpročių, nuolatinio darbuotojo.
Mes siūlome:
Geras darbo sąlygas;
Draugišką kolektyvą;
Visas soc. garantijas;
Atlyginimus mokame visada laiku;
Darbas viena pamaina, darbo dienomis: nuo 7.00 val ryto.
Atlyginimas valandinis.
Yra galimybė užsidirbti papildomai, dirbant viršvalandžius;
Ieškomas nuolatinis darbuotojas, su sezoniniais pasiūlymais prašome nesikreipti.

Laukiame Jūsų CV .
Kontaktinė informacija: Jei skelbimo tekste nenurodytas el.pašto adresas, savo CV galite pateikti tik šiame portale (užpildykite savo CV ir skelbimo viršuje spauskite mygtuką "Kandidatuoti pagal šį skelbimą")
Daugiau darbo skelbimų >>
Šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi 2019-12-20 Daugiau darbo skelbimų >
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...