Hirexo

Hirexo, UAB

Darbui Olandijoje ieškome CNC staklių mechaniko(-ės) – techniko(-ės)

Atlyginimas atskaičius mokesčiusNuo 2100 €
Skelbimas galioja iki:2018-10-31
Įmonės veiklos sritis:Gamyba
Darbo pobūdis:Darbo pobūdis
·tekinimo, frezavimo staklių diagnostika;
·staklių techninė priežiūra.

Darbo grafikas
·5 darbo dienos;
·40 val per savaitę.

Darbo užmokestis
·valandinis;
·nuo 13 EUR/val. priklausomai nuo turimos darbo patirties ir įgūdžių.

Darbo vieta
·Olandija.

Reikalavimai
·patirtis dirbant šį darbą nuo 2 metų;
·techninis išsilavinimas;
·geros anglų arba vokiečių kalbos žinios;
·gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje;
·atsakingas požiūris į darbą.

Mes Jums siūlome
·komfortiškas apgyvendinimo sąlygas kaina 75EUR/savaitė viskas įskaičiuota – internetas, privatus kambarys, valymo paslaugos.
·nuolatinį darbą stabilioje Olandijos įmonėje;
·visas socialines garantijas;
·galimybę mokytis ir tobulėti.

Norėdami kandidatuoti į šią darbo poziciją prašome atsiųsti savo gyvenimo aprašymą el. paštu ***
Kontaktinis telefonas: 864030006
Hirexo http://www.hirexo.eu

Hirexo, UAB

Mes – „Hirexo“, įdarbinimo agentūra, padedanti įvairių sričių specialistams, kvalifikuotiems ar nekvalifikuotiems darbuotojams rasti jų ieškantį darbdavį tiek Lietuvoje, tiek užsienio šalyse.
MISIJA
Savų siekių turi tiek darbuotojai, tiek darbdaviai, todėl esame partneris, kuris užtikrina, kad abi pusės rastų saugumą: darbuotojas finansinį, socialinį ir psichologinį, darbdavys – savalaikį ir kokybišką paslaugų atlikimą.
Daugiau darbo skelbimų >>
Šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi 2018-10-31 Daugiau darbo skelbimų >
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...