Finansų ekspertai, UAB

Buhalteris (-ė) - apskaitininkas (-ė)

Atlyginimas atskaičius mokesčius500―900 €
Skelbimas galioja iki:2019-08-29
Darbo pobūdis:UAB "Finansų ekspertai" - veržli bei ambicinga buhalterinės apskaitos paslaugų įmonė, kuri teikia visas buhalterinės apskaitos paslaugas. Šiuo metu mes ieškome buhalterio-apskaitininko, kuris prisijungs prie mūsų augančios komandos.
Darbo pobūdis Tvarkyti vieną iš įmonės veiklų:
arba pirkimus bei pardavimus;
arba darbo užmokęstį;
arba banką / kasą.

Reikalavimai darbuotojui: Reikalavimai
  • Aukštasis arba aukštesnysis buhalterinis/finansinis išsilavinimas;
  • Gali būti be patirties;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Įmonė siūlo: Mes jums siūlome
  • Geros darbo sąlygos;
  • Karjeros perspektyvos.
Kontaktinis telefonas: 861488916
Daugiau darbo skelbimų >>
Šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi 2019-08-29 Daugiau darbo skelbimų >
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...