Linksmas Lagaminas
Linksmas lagaminas - vaikų švenčių organizatoriai ir vedėjai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje

Linksmas Lagaminas, Ind.v.

Asistentė / animatorė

Atlyginimas atskaičius mokesčius400―500 €
Skelbimas galioja iki:2021-03-31
Įmonės veiklos sritis:Paslaugos
Darbo pobūdis:Linksmas lagaminas - vaikų švenčių organizatoriai ir vedėjai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, šiuo metu Kaune ieškome Asistento/animatoriaus darbui švenčių studijoje.

Būsite atsakingi už:

- Švenčių studijos ir darbo priemonių tvarkos palaikymą
- Komercinių pasiūlymų ruošimą, reklaminės informacijos platinimą
- Renginių vaikams vedimą.

Jei domina šis pasiūlymas susisiekite:
8 610 49034
Reikalavimai darbuotojui:
  • Puikūs bendravimo įgudžiai
  • Vairuotojo pažymėjimas
  • Krupštumas, atsakingumas
  • Darbas su individualios veiklos pažyma
Privalumai:
  • darbo su renginiais patirtis - privalumas
  • Animatoriaus darbo patirtis - privalumas
Įmonė siūlo:
  • Lankstų darbo grafiką. (darbą galima derinti su studijomis)
  • Darbui reikalingas priemones.
Kontaktinis telefonas: 861049034
Daugiau darbo skelbimų >>
Šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi 2021-03-31 Daugiau darbo skelbimų >
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...