HR House Baltic, Ind.v.

TIEKIMO-PIRKIMŲ VADYBININKAS

Advert is valid until:2017-03-02
Company activity field:Production
Job description:PROJEKTŲ VADYBININKAS

Darbo vieta:

Marijampolė

Darbo aprašymas:

  • Užsakymų valdymas;
  • Dokumentų rengimas ir derinimas su tiekėjais, klientais;
  • Informacijos surinkimas ir apdorojimas;
  • Atsakomybė už paruoštos produkcijos transportavimą ir sandėliavimą.
Reikalavimai:

  • Aukštasis išsilavinimas vadybos, logistikos, ekonomikos srityse;
  • Panašaus darbo patirtis (logistikos, pirkimų ar tiekimo srityse);
  • Labai geras anglų kalbos mokėjimas;
  • Komunikabilumas, kruopštumas, atsakingumas, greita orientacija;
  • Laiko valdymo įgūdžiai, atidumas detalėms, orientacija į rezultatą;
  • Gebėjimas dirbti komandoje bei savarankiškai.

PRIVALUMAI:

  • Pirkimų, pardavimų, logistikos procesų išmanymas;

Mes jums siūlome:

• Įdomų ir atsakingą darbą sėkmingai veikiančioje tarptautinėje kompanijoje, puoselėjančioje aukštus verslo standartus ir į žmogų orientuotas vertybes;
• Asmeninio tobulėjimo bei karjeros galimybes;
• Draugišką ir veržlią profesionalių kolegų komandą;
• Konkurencingą atlygį ir patrauklų motyvuojantį paslaugų paketą.

Contact phone number: 8635 84532
More job adverts >>
This job advert has expired 2017-03-02 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...