Sabelija

Sabelija , UAB

Statybų darbų saugos koordinatorius

Skelbimas galioja iki:2016-07-10
Įmonės veiklos sritis:Paslaugos
Darbo pobūdis:Ieškome ambicingo statybų darbų saugos koordinatoriaus į plečiamą darbų saugos specialistų ir teisininkų komanda - aktyviam ir įdomiam darbui:

- Vykdyti statybviečių darbų saugos reikalavimų atitikties patikrinimus;
- Kontroliuoti darbuotojų saugos ir sveikatos privalomų teisės aktų laikymąsi statybvietėje pagal galiojančius teisės aktus;
- Inspektuoti statybos objektus;
- Dalyvauti ruošiant statybos darbų saugos planus;
- Bendrauti su klientais ir jų darbuotojais;
- Rengti ataskaitas.

Reikalavimai darbuotojui:Reikalavimai:

-Vairuotojo pažymėjimas;
-Išlaikytas statybų darbų saugos ir sveikatos koordinatoriaus pažymėjimas.

Arba:
1. Aukštasis statybos / architektūros išsilavinimas
2. Statybos techninės veiklos sričių vadovo atestatas – statinio projekto vadovo, statinio projekto dalies vadovo, statinio projekto vykdymo prieţiūros vadovo, statinio statybos vadovo, statinio statybos bendrųjų dalių vadovo, statinio statybos techninio priţiūrėtojo, arba:
Ne mažesnė kaip 5 metų vadovavimo patirtis statybos srityje
Privalumai:

Įmonė siūlo:Siūlome:
- Lankstų darbo grafiką;
- Motyvuojančią darbo užmokesčio sistemą;
- Dinamišką ir aktyvų darbą;
- Galimybe augti ir tobulėti kompanijos viduje;
- Draugišką kolektyvą;
- Visas socialines garantijas.

Kontaktinis telefonas: 868723318
Daugiau darbo skelbimų >>
Šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi 2016-07-10 Daugiau darbo skelbimų >
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...