Všį Visuomenės sveikatingumo, grožio ir harmonijos centras

Všį Visuomenės sveikatingumo, grožio ir harmonijos centras, Private limited liability company

Specialistė kinezitearpeutė-konsultantė - papildomas darbas 0,25 et.

Atlyginimas atskaičius mokesčius200―350 €
Advert is valid until:2017-01-02
Company activity field:Services
Job description:DARBO POBŪDIS:

STUDIO figura Kaune ieško naujos komandos narės:

*Kineziterapeutės-konsultantės;

*Aktyviam ir įdomiam darbui su naujos kartos -mechanine-limfodrenažine įranga;

*Darbas individualiai su klientu ir grupėmis iki 6 asm.

*Programų kurso rengimas ir priežiūra.

*Rezultatų siekimas - bendravimas su klientais.

*Pardavimai ir jų adminstravimas.

*Klientų administravimas.

APMOKYMAI:

*20-30 akademinių valandų praktinių ir teorinių apmokymų;

*suteiksime sertifikatus;

*suteiksime ilgalaikę darbo vietą.

Reikalavimai darbuotojui:

*Kineziterapeutės, visuomenės sveikatos specialistės išsilavinimas;

*1m. darbo praktika paslaugų, aptarnavimo, prekybos srityje;

*darbo įgūdžiai su windows ir Microsoft programomis;

*noras augti ir tobulėti;

*be žalingų įpročių.

PRIVALUMAI:

*patirtis grožio sferoje;

*patirtis pardavimų-konsultavimo srityje;

*administravimo įgudžiai;

*vairuotojo pažymėjimas;

*malonios išvaizdos ir lengvai bendraujanti asm.;

*panašaus darbo patirtis.

SIŪLOME:

*Lankstų darbo grafiką;

*įdomų darbą;

*progresuojantį atlyginimą + motyvuojantį priedą;

*karjeros galimybes;

*draugišką kolektyvą;

*galimybę tobulėti.

ATLYGINIMAS:

nuo 200-350eur. (proc. nuo pardavimų.)

Contact phone number: +370 690 55333
More job adverts >>
This job advert has expired 2017-01-02 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...