Trunda

Trunda, Private limited liability company

Serviso Priėmėjas /Auto-Detalių tiekėjas-pardavėjas(su patirtimi)

Advert is valid until:2016-08-12
Company activity field:Services
Job description:Autoservisas „Trunda" ieško patyrusio auto-detalių tiekėjo - serviso priėmėjo darbui Kaune.

Darbo pobūdis:
Auto Detalių paieška - pristatymas,
Autoserviso klientų konsultavimas,
Darbų planavimas,
Prekių pardavimas ( Padangos, Ratlankiai, Akumuliatoriai, Valytuvai, Automobilio priežiūros priedai),
Sąmatų su klientais derinimas, sąskaitų rašymas, darbas su kasos aparatu,
Detalių paieška,

SIŪLOME:
AUKŠTĄ darbo užmokestį ( GALIMYBĖ PAPILDOMAI UŽSIDIRBTI NUO PARDAVIMŲ)
Geras darbo sąlygas
Visas socialines garantijas
Kvalifikacijos tobulinimus
Darbo drabužius
Draugišką bei profesionalų kolektyvą
Karjeros galimybes

Reikalavimai:
- Darbo Patirtis
-Gerai kalbėti lietuvių, anglų/ rusų kalbomis
-Mokėti aiškiai, rišliai ir nuosekliai teikti informaciją
-Būti paslaugus, mandagus, taktiškas, orientuotas į klientą ir jo interesus
-Būti disciplinuotas (atlikti procedūras ir modeliuoti savo elgesį pagal nustatytus klientų aptarnavimo standartus)
-Ruošti aptarnavimo sutartis, administruoti įeinančius dokumentus ir korespondenciją
-Laikytis vidaus tvarkos.

VIS DAR IEŠKAI DARBO ? SKAMBINK DABAR 868501777 arba rašyk ***
Contact phone number: 868501777
More job adverts >>
This job advert has expired 2016-08-12 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...