MAISTO PRAMONĖS LOGISTIKOS GRUPĖ

MAISTO PRAMONĖS LOGISTIKOS GRUPĖ, Private limited liability company

Sąskaitininkas (-ė) (terminuota sutartis iki lapkričio mėnesio)

Advert is valid until:2015-07-01
Company activity field:Logistics
Job description:Darbo aprašymas:

Pirminių apskaitos dokumentų apskaita:

  • PVM sąskaitų faktūrų išrašymas;
  • PVM kreditinių išrašymas;
  • Pirkimo PVM sąskaitų faktūrų pajamavimas;
  • Likučių priežiūra ir kontrolė;
  • Dalyvavimas inventorizacijoje, apskaitos įforminimas;
  • Prekių nurašymas;
  • Neatitikties aktų administravimas su tiekėjais;
  • Dokumentų sisteminimas ir atidavimas į centrinę apskaitą;
Kiti pavesti apskaitiniai darbai.

Reikalavimai:

* atidumas, krupštumas, greita reakcija;
* MS Excell įgūdžiai;
* apskaitininko darbo patirtis.

Mes siūlome:

* atsakingą ir įdomų darbą patikimoje šiuolaikiškoje kompanijoje;
* nuo darbo rezultatų priklausantį darbo užmokestį;
* geras darbo sąlygas;
* priemones, reikalingas darbui.
Contact phone number: 868577944
More job adverts >>
This job advert has expired 2015-07-01 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...