MEDIKATUS UAB

MEDIKATUS UAB, Private limited liability company

PRODUKTO IR PARDAVIMŲ VADYBININKEI (-UI) DARBAS SU PROF. KOSMETIKA

Atlyginimas atskaičius mokesčius500―900 €
Advert is valid until:2020-04-01
Company activity field:Trade
Job description:Darbo aprašymas:
•Darbas su esamais klientais, pardavimo skatinimo akcijų iniciavimas ir organizavimas, aktyvūs pardavimai;
•Naujų klientų paieška: lankymas grožio salonų, grožio specialistų ruošimo mokyklų, vaistinių, kosmetikos prekių parduotuvių ir t.t.
• Informacijos teikimas apie atstovaujamus kompanijos produktus bei nuolatinė konkurencinės aplinkos stebėsena.

Reikalavimai:
• Iniciatyvumas ir gebėjimas dirbti savarankiškai;
• Komunikabilumas ir organizaciniai įgūdžiai;
• Darbo patirtis pardavimų srityje (kosmetikos pardavimų srityje būtu privalumas);
• Orientacija į darbo rezultatą;
• Vairuotojo pažymėjimas- Būtinas

Mes siūlome:
• Įdomų, dinamišką darbą;
• Darbo aplinką, kurioje vertinamas iniciatyvumas;
• Galimybę tobulinti žinias užsienyje;
• Mėnesinius patrauklius priedus, priklausančius nuo pasiektų rezultatų.

Darbo laikas: Visa darbo diena (Darbo laikas neapibrėžtas!)
Vietovė: Darbas: Kauno miestas ir Kauno miesto regionas.

www.medikatus.lt

Contact phone number: 861141413
MEDIKATUS UAB http://www.medikatus.lt

UAB MEDIKATUS veikla: didmeninė ir mažmeninė prekyba profesionalia dermatologine kosmetika, plaukų priežiūros kosmetika, priemonėmis manikiūro meistrams, dekoratyvine kosmetika, ekologiška kosmetika, namų kvapais ir ekologiška buitine chemija.

Europoje ir Lietuvoje bendrovė atstovauja kompanijas:
COLORA (JAV): EGYPTIAN GLOW -"Egipto įdegio pudra".
Dr. RIMPLER (Vokietija) ir ISABELLE LANCRAY (Paris): Profesionali veido ir kūno priežiūros kosmetika grožio salonams.
ELIXIR (London): Dekoratyvinė kosmetika, nagų priežiūros priemonės.
COSMOFARMA ® (Italija): Plaukų priežiūros kosmetika.
CARBALINE (Italija): Namų kvapai, kvapniosios žvakės, tekstilės kvapai.
WINNI'S (Italija): Ekologiška kūno priežiūros kosmetika.
WINNI'S (Italija): Ekologiška buitinė chemija skalbiniams, indams ir paviršiams.

Sėkmingai dirbdama daugiau nei 12 metų Lietuvoje, bendrovė suformavo savo klientų ratą- grožio salonai ir grožio specialistų ruošimo mokyklos; vaistinės; kosmetikos, parfumerijos, ekologiškų produktų, namų dizaino parduotuvės; internetinės parduotuvės. Kiekvienais metais, įmonė "MEDIKATUS" pristato kosmetikos naujoves, dalyvauja grožio ir verslo pasiekimų parodose Lietuvoje ir Latvijoje.
More job adverts >>
This job advert has expired 2020-04-01 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...