Headex

Headex, UAB

PLATAUS PROFILIO DARBUOTOJAS (-A) SKUBIAI!

Skelbimas galioja iki:2017-03-24
Įmonės veiklos sritis:Logistika
Darbo pobūdis:Kviečiame prisijungi prie naujos komandos, logistikos centre (Kauno raj.)!
Jeigu Jums patinka dirbti su prekėmis, o atidumas ir greitis yra Jūsų pranašumai, kviečiame kandidatuoti į šią poziciją!

ŠIUO METU IEŠKOME:
Prekių atrinkėjų;
Prekių priėmėjų;
Komplektuotojų;
Prekių transportuotojų.

DARBO POBŪDIS:
- Prekių priėmimas, komplektavimas, atrinkimas;
- Darbas logistikos sandėlyje;
- Darbas su įrengimais;
- Švaros ir tvarkos palaikymas darbo vietoje;
- Darbas pamainomis (06:00-14:30 val. ir 13:30-22:00 val.).
Reikalavimai darbuotojui:- Spartus darbo tempas;
- Darbštumas, atsakingumas;
- Fizinė ištvermė;
- Patirtis vairuojant krautuvus (privalumas);
- Galimybė pradėti darbą iš karto.
Įmonė siūlo:- Visas socialines garantijas;
- Gerą ir laiku mokamą atlyginimą;
- Darbui reikalingas priemones;
- Apmokymus darbo vietoje;
- Transportavimą į/iš darbo.
Kontaktinis telefonas: 862661713
Headex http://www.headex.eu/lt

Headex, UAB

Tarptautinė personalo atrankų kompanija "Headex", siūlanti ilgalaikį ir trumpalaikį darbą didžiausiose Lietuvos įmonėse.

Daugiau darbo skelbimų >>
Šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi 2017-03-24 Daugiau darbo skelbimų >
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...