Kauno dujotiekio statyba

Kauno dujotiekio statyba, UAB

Pagalbinis darbininkas

Skelbimas galioja iki:2016-09-24
Įmonės veiklos sritis:Statyba, NT
Darbo pobūdis:Šiuo metu skubiai ieškome
PAGALBINIŲ STATYBOS DARBININKŲ

Darbo aprašymas:
• pagalbiniai darbai statybos objekto teritorijoje,
• medžiagų iškrovimo ir pakrovimo darbai,
• pagalba įvairių statybinių konstrukcijų įrengimo ir išmontavimo metu,
• pagalba atliekant paprastus betonavimo darbus,
• įvairių paviršių paruošimas tolimesniam apdirbimui,
• statybinio laužo išvežimas.

Reikalavimai darbuotojui:Objektuose vykdoma griežta alkoholio ir darbo saugos kontrolė.
Įmonė siūlo:Mes siūlome:
• visas socialines garantijas,
• laiku mokamą atlyginimą ir priedus už gerai atliekamą darbą.

Jeigu susidomėjote, skambinkite arba atvykite į KDS personalo skyrių Elektrėnų g. 7, Kaune.
Kontaktinis telefonas: 8 656 08658, 8 631 84041, 8 616 34089
Kauno dujotiekio statyba http://www.kds.lt

Pirmaujanti energetikos objektų statybos įmonė, įgyvendinanti sudėtingus inžinerinius ir infrastruktūros plėtros projektus. Nuolat taikome moderniausias technikos inovacijas, investuojame į darbuotojų tobulėjimą ir nuolat stipriname pozicijas užsienio rinkose.
Daugiau darbo skelbimų >>
Šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi 2016-09-24 Daugiau darbo skelbimų >
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...