Maisto sistemos, Private limited liability company

Maisto technologas

Atlyginimas atskaičius mokesčius1000―1500 €
Advert is valid until:2016-07-22
Company activity field:Catering
Job description:Ieškome maisto technologo, gebančio sukurti pilną maisto gamybos technologiją ir ją įgyvendinti naujai atidaromoje modernioje valgykloje Kauno Centre.

Darbo pobūdis:
•Sukurti ir įgyvendinti maisto technologinį procesą:
maisto produktų gamybos receptūras, parinkti kokybiškas žaliavas ir maisto priedus maisto produktų gamybai, įvertinti pagamintos produkcijos kokybę.
•Analizuoti ir pritaikyti praktiškai parengtas maisto
produktų gamybos technologines instrukcijas, apmokyti atsakingus asmenis įgyvendinti sukurtą maisto technologinį procesą.
•Suplanuoti žaliavų ir medžiagų poreikį pagal gamybos apimtis, numatyti sąnaudų ir išeigos normas.
•Atlikti technologinius žaliavų ir medžiagų skaičiavimus, sukurti technologines ir maisto kalkuliacines korteles, susieti su kompiuterine programa "R-Keeper".

Reikalavimai:
•Technologo darbo patirtis maisto pramonėje 3+ metai;
•Maisto gamybos technologijos išmanymas;
•Iniciatyvumas, kūrybiškumas;
•Organizuotumas, orientacija į rezultatą.

Mes Jums siūlome:
•Atsakingą ir įdomų darbą naujai atidaromoje maitinimo įstaigoje;
•Galimybę atskleisti savo sugebėjimus;
•Karjeros perspektyvas.

Papildoma info tel. 861515510

Contact phone number: 37061515510

Naujai atidaroma moderni valgykla Kauno miesto Centre.
More job adverts >>
This job advert has expired 2016-07-22 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...