GLANS

GLANS, UAB

Ieškome pardavimu konsultanto/asistento be patirties

Atlyginimas atskaičius mokesčius700―1000 €
Skelbimas galioja iki:2016-11-11
Įmonės veiklos sritis:Prekyba
Darbo pobūdis:Mes puikiai žinome, kad pradėti karjerą nėra lengva, todėl esame pasiruošę suteikti jums profesionalius pardavimo, bei vadovavimo įgūdžius. Mūsų patyrusi komanda pasirengusi padėti, bet kuriuo metu. Taigi, patikėk savo karjeros valdymą mums ir pasiruošk tapti lyderiu perspektyvioje kompanijoje.
Reikalavimai darbuotojui:Jeigu Jūs esate aktyvus ir energingas, norintis pirmauti, lengvai užmezgantis naujas pažintis, žodyje „ne“ matantis galimybes – mes Jūsų laukiame!
Įmonė siūlo:Įgysite vadybinio darbo patirties tarptautinėje įmonėje, dalyvausite įvairiose parodose, renginiuose, reklaminėse akcijose.
Mes Jums siūlome:
  • Stabilų atlyginimą plius motyvuojančius priedus;
  • Karjeros galimybes;
  • Profesionalius apmokymus;
  • Užmigti ant laurų neleidžiantį energingą kolektyvą.
Kandidatai, norintys pretenduoti į darbo poziciją, siųskite savo gyvenimo aprašymą
GLANS

GLANS, UAB

Pagrindinė įmonės veikla didmeninė ir mažmeninė prekyba kosmetika bei parfumerija.
Mes Jums galime pasiūlyti aukščiausius standartus atitinkancius GOLDI; ABSOLUTE CARE; PRESTIGE; ROXANNE prekinių ženklų produktus.
Daugiau darbo skelbimų >>
Šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi 2016-11-11 Daugiau darbo skelbimų >
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...