Panoraminiai projektai

Panoraminiai projektai, Public establishment

Front end developeris

Advert is valid until:2017-02-28
Company activity field:Other activity
Job description:Darbo pobūdis
Reprezentacinių svetainių programavimas, vartotojų sąsajos, interaktyvių žemėlapių programavimas, virtualių turų ir VR projektų programavimas.
Daugiausiai darbuotis reikės front end srityje, todėl reikia mėgti ir mylėti dizainą, fotografiją, tipografiką ir visus vizualius dalykus.

Reikalavimai
- Objektiškai orientuoto programavimo žinios
- Objektiškai orientuoto projektavimo žinios
- CSS3 / HTML5 / JS
- SASS
- Node JS ir gulp
- Angular JS
Privalumai:
Susipažinęs su webGL (three.js) ir git
UI/UX domėjimasis ir supratimas

Ieškomas žmogus, galintis ne tik vykdyti konkrečias užduotis, bet ir tapti pilnaverčiu kūrybinės komandos nariu. Galimybė įtakoti projektus, reikšti nuomonę ir pasiūlymus, bei būti aktyviam pas mus yra privalumas.
Reikia mylėti "vizualą", nes jo bus daug.

Mes jums siūlome

- Draugišką ir neoficialią darbo atmosferą
- Darbą su kūrybiškais ir įdomiais projektais
- Galimybes tobulėti ir augti kartu su mumis
- Galimybes, būti iniciatyviam ir pilnaverčiai dalyvauti kūrybiniame procese, būti svarbiu ir naudingu
- Lankstų grafiką ir galimybę derinti darbą su studijomis
- Geras darbo sąlygas studijoje patogioje vietoje Kaune

CV siųsti: ***

Contact phone number: +370 670 94074
More job adverts >>
This job advert has expired 2017-02-28 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...