VARTONAS

VARTONAS, Private limited liability company

Buhalteris

Advert is valid until:2017-04-24
Company activity field:Finance
Job description:DARBO POBŪDIS
Darbas su pirminiais dokumentais: pirkimų ir pardavimų dokumentų vedimas, gamybos, kuro apskaita, intrastat ataskaitos ruošimas ir kt.
REIKALAVIMAI
Aukštasis/aukštesnysis(buhalterinis/ekonominis) išsilavinimas;
Buhalterės (io) darbo patirtis ne mažiau kaip 1 metai;
Privalumas-darbo įgūdžiai su apskaitos programa "SKAITA";
Kruopštumas, atidumas, organizuotumas.
MES JUMS SIŪLOME
Terminuotą darbo sutartį
Praktinį žinių pritaikymą
Geras darbo sąlygas
Darbo užmokestį, atitinkantį darbuotojo kompetenciją.
ATLYGINIMAS
Derybų klausimas
Contact phone number: 8-614-79481
VARTONAS http://www.vartonas.lt

Automatinių pakeliamų garažo vartų, kiemo vartų,kelio užtvarų gamyba ir montavimas
More job adverts >>
This job advert has expired 2017-04-24 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...