KAUTRA CARGO

KAUTRA CARGO, Private limited liability company

Buhalteris (-ė) (Rusų k.)

Advert is valid until:2018-03-12
Company activity field:Logistics
Job description:Darbo pobūdis:

·Pirminių apskaitos dokumentų tvarkymas;
·Ūkinių ir finansinių operacijų apskaita;
·Komandiruočių išlaidų apskaita;
·ES PVM kuro, akcizų apskaita;
·Ilgalaikio ir trumpalaikio turto apskaita;
·Vyr. buhalterio pavesti darbai.
Requirements for employee:Reikalavimai:

·Aukštasis išsilavinimas (buhalterijos, finansų ar ekonomikos srityje);
·Ne trumpesnė, nei 3 metų buhalterio darbo patirtis, pageidautina – transporto, logistikos įmonėje;
·LR teisės aktų, reglamentuojančių apskaitą ir mokesčius išmanymas;
·Rusų kalbos mokėjimas;
·Noras tobulinti savo žinias ir įgūdžius;
·Privalumas – darbo patirtis su programa Rivilė;
·Organizuotumas, kruopštumas, iniciatyvumas, analitinis mąstymas, gebėjimas priimti sprendimus ir prisiimti atsakomybę.
Company offers:Mes jums siūlome:

·Darbą stabiliai dirbančioje ir augančioje įmonėje;
·Profesinio tobulėjimo galimybes;
·Saviraiškos galimybės;
·Darbo patirtį bei kvalifikaciją atitinkantį konkurencingą atlyginimą.

Atlyginimas:
·Derybų klausimas
Contact phone number: +37069402290
More job adverts >>
This job advert has expired 2018-03-12 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...