Teisės riba, Private limited liability company

Teisininkas, teisininko aisistentas

Advert is valid until:2018-07-29
Company activity field:Services
Job description:Siūlomo darbo aprašymas:
- Rašytinių dokumentų (sutarčių, pretenzijų ir pan.) rengimas;
- Atstovavimas notarų biuruose, antstolių kontorose, valstybės įstaigose;
- Teismų praktikos paieška;
- Teisės aktų analizė
- Teisminių dokumentų rengimas
- Darbas su užsienio teise.

Reikalavimai:

- Aukštasis teisinis universitetinis išsilavinimas arba paskutiniųjų kursų studentas;
- Geros civilinės teisės žinios;
- Raštingumas, lietuvių kalbos taisyklių išmanymas ir gebėjimas mintis pateikti raštu;
- Savarankiškumas;
- Komunikabilumas;
- Motyvacija ir apsisprendimas profesinėje veikloje.

Mes Jums siūlome Jūsų kompetenciją atitinkantį atlyginimą, kvalifikacijos kėlimą, draugišką darbo aplinką, darbo vietą miesto centre.

Reikalavimus atitinkančius asmenis prašome gyvenimo aprašymą (CV) ir individualų motyvacinį laišką siųsti adresu ***. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Contact phone number: +37060545421

Teisinės paslaugos. Skolų išieškojimas. Įmonių steigimas, pardavimas
More job adverts >>
This job advert has expired 2018-07-29 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...